Nakış Ve Accurate 4 Eğitimi

Tekstil sektöründe önemli bir yere sahip olan Nakış Desen Tasarımı, gelişen teknoloji ve dijitalleşmenin etkisi ile kendini yenilemektedir. İşletmeler markalaşma doğrultusunda nakış desen tasarımını ön plana taşınmaktadır. Bu anlamda hazırlanacak nakış desenlerin hatasız ve kusursuz olması büyük önem arzetmektedir. İşletmelerde dijitalleşmenin artması ile birlikte, geleneksel nakış tasarım desen hazırlama yöntemleri yerini dijital ortamda hazırlanan desenlere bırakmaktadır.

Dijital ortamlarda hazırlanan nakış desen tasarımları etkili ve verimli çalışmanın yanı sıra, zaman ve materyal tasarrufunu sağlamaktadır.

Nakış Desen Tasarımı Eğitimi ile; desen hazırlama ve düzenleme uygulamalarını tüm hatlarıyla öğrenmiş olacaksınız. Accurate 4 programının özelliklerini ve çalışma sistematiğini öğrenerek bireysel veya çalışacağınız kuruluşun tüm nakış desen tasarım ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz.

Esnek çalışma yapısı, özelleştirilebilir tasarım araçları, kullanıcı dostu arayüzü ile yaratıcılığınızı kısıtlamayan Accurate 4 ile hazırlayacağınız vektörel tabanlı nakış deseni tasarım çalışmalarınız evrensel tasarım standartları ile tam olarak uyumlu olmaktadır.


Nakış Desen Tasarımı Eğitim süresi 4 ay olmakla birlikte, derslerimiz 4 kişilik özel sınıflarda  işlenmektedir. Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması insiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

Tekstil sektörü ile iç içe olan kurumumuz; güncel tüm bilgileri, değişim ve yenilikleri katılımcılara aktararak, eğitim süresi boyunca proje çalışmaları, kompozisyon çalışmaları, ödev çalışmaları ile bilgi ve çalışma tekniklerini geliştirmektedirler.

Temel ilkesi öğrenme üzerine kurulu olan kurumumuzdan başarılı ile mezun olan katılımcılar, bu süre içerisinde Nakış Desen Tasarımı’nın tüm incelik ve detaylarına da hakim olmaktadırlar. Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza kurumumuzdan onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

Katılımcılarımız ile aramızda varolan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.

Kurumumuzun konumu (Bahçelievler/İstanbul) Şirinevler Meydanda olmakla birlikte; Metro, Metrobüs, Otobüs ve diğer tüm taşıma araçlarıyla kolay ulaşım sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için arayınız: 0212 555 85 85

Eğitmen:

Cemile Yılmaz
Nakış & Desen

Cemile Yılmaz

Nakış Desen Tasarımı alanında tekstil sektörüne yönelik eğitim çalışmaları yürütmektedir.