Marvelous Designer Eğitimi ve Kursu

Marvelous Designer, 3 Boyutlu Moda, Kıyafet ve Tekstil Tasarımı Eğitimi.

Marvelous Designer güçlü bir 3D tekstil tasarım programıdır. Marvelous Designer ile tekstil çizimlerinizi 3 boyutlu hale getirebilirsiniz. Yine farklı programlarda hazırladığınız desenlerinizi marvelous içerisindeki objelere giydirebilirsiniz. Eğer bir desinatör, stilist, modelist iseniz veya moda tasarım ile ilgileniyorsanız marvelous designer programını kullanarak tasarımlarınızı daha gerçekçi bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

Marvelous eğitimini kimler almalı:
Bu eğitimi öncelikle tekstil tasarımcıları, modelistler, stilistler ve moda tasarımcıları almalıdır. Böylece tekstil çizimlerini programda sanal olarak oluşturabilirler.
Bu eğitimi desinatörler almalıdır. Böylece desen çizimlerini 3 boyutlu kıyafetler üzerinde
gösterebilirler.
Bu eğitimi 3D program kullananlar almalıdır. Böylece 3d çizimleri için programda kumaş nesneler oluşturabilirler.
Bu eğitimi hobi için de alabilirsiniz. Böylece elinizden çıkabilecek tasarımlarla kendinize sanal bir gardrop oluşturabilirsiniz.

Temel ilkesi öğrenme üzerine kurulu olan kurumumuzdan başarılı ile mezun olan katılımcılar, bu süre içerisinde tesktil sektörünün tüm incelik ve detaylarına da hakim olmaktadırlar.

Eğitim süresi 3 ay olmakla birlikte, derslerimiz 8 kişilik özel sınıflarda haftada bir gün 3 saat veya haftada iki gün 2 saat şeklinde işlenmektedir. Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması insiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

Temel ilkesi öğrenme üzerine kurulu olan kurumumuzdan başarılı ile mezun olan katılımcılar, bu süre içerisinde tekstil sektörünün tüm incelik ve detaylarına da hakim olmaktadırlar.

Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza kurumumuzdan onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

Katılımcılarımız ile aramızda varolan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.

Kurumumuzun konumu (Bahçelievler/İstanbul) Şirinevler Meydanda olmakla birlikte; Metro, Metrobüs, Otobüs ve diğer tüm taşıma araçlarıyla kolay ulaşım sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için arayınız: 0212 555 85 85

Eğitmen:

Ömer Yıldız
Grafik & Desen Tasarım Hocası

Ömer Yıldız

Desen, Grafik ve Moda Tasarımı alanında, Tekstil sektörüne yönelik eğitim çalışmaları yürütmektedir.