Grafik Tasarım Kursu

Görsel iletişim sanatı olan Grafik Tasarımı, hedef kitleye doğru mesajı kısa sürede kalıcı şekilde verebilmenin yegane yoludur. En önemli kullanım alanları reklam, tanıtım ve pazarlama olmakla birlikte; ajanslar, gazete ve dergiler, matbaalar, yayınevleri kısaca iletişim kaygısı taşıyan her türlü ürün ve hizmet grafik tasarımın uygulama alanına girmektedir. Görsel argümanlar kullanılarak hazırlanan tasarımlar; afiş, dergi, kitap, ambalaj, billboard, sosyal medya, gazete, ve internet sayfası aracılığı ile kitlelere erişmesini sağlamaktadır.

Grafik Tasarımcılar; renkleri ve etkilerini en ince detayına kadar algılayabilen, yaratıcı hayal gücü yeteneğine sahip, sosyal ve kültürel alanlara ilgi duyan, değişim ve gelişime açık, teknolojiyi ve trendleri yakından takip eden, iletişim mesajlarını görsel olarak sunabilme yeteneğine sahip kişilerdir.

Adobe Photoshop ve Adobe Illustratör ile gerçekleştirdiğimiz Grafik Tasarım eğitimlerimiz; fikirlerinizi hızlı ve güçlü bir biçimde uygulamanızın yanı sıra size yaratıcı özgürlüğü de sunmaktadır. Olağanüstü Grafik Tasarım sonuçlarına yaratıcı araçlar ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator’ün benzersiz uyumluluğunu diğer çalışmalarınıza da kolayca entegre edebilirsiniz.

Tüm dünyada en çok kullanılan Grafik Tasarım programları olan Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe İndesign ile; yaratıcı düşüncelerinizi ürüne dönüştürerek tüm basılı ve görsel uygulama alanlarında başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğitim süresi 4 ay olmakla birlikte, derslerimiz 8 kişilik özel sınıflarda haftada bir gün 3 saat veya haftada iki gün 2 saat şeklinde işlenmektedir. Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması insiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza kurumumuzdan onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.

Katılımcılarımız ile aramızda varolan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir.

Kurumumuzun konumu (Bahçelievler/İstanbul) Şirinevler Meydanda olmakla birlikte; Metro, Metrobüs, Otobüs ve diğer tüm taşıma araçlarıyla kolay ulaşım sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için arayınız: 0212 555 85 85

Eğitmen:

Mustafa Hikmet Aydıngüler
Sanat Tasarımı & Animsayon

Mustafa Hikmet Aydıngüler

Grafik Tasarımı, Sanat Tasarımı, Anismasyon alanında eğitim faaliyetleri yürütmektedir.