Marvelous Designer Kitabı Çıktı!

Yaklaşık iki yıl süren yoğun çalışmalar sonucunda kurumumuz eğitmenlerinden Ömer Yıldız‘ın imzasını taşıyan Marvelous Designer 3 Boyutlu Tasarım Kitabı tüm kitap evlerinde ve internette satışa sunuldu. Tamamı renkli ve kuşe kağıdı baskılı kitap 304 sayfadan oluşmaktadır. Marvelous Designer programını en ince detayına kadar öğrenebilmeniz için, bu kitap sizin için en doğru seçimdir. Kitapta yer alan tüm komutlar, birer örnekle açıklanmış ve yeni başlayan herkesin de, bu programı en etkili şekilde kullanabileceği bir dille anlatılmıştır.

Marvelous Designer başta; Moda, Tekstil, Grafik, Animasyon, Karakter Tasarımcıları ile Modelist ve Stilistlerin çalışmalarına hizmet etmektedir. Kumaşla ilgili tüm işlemleri; program içerisinde bulunan gelişmiş araç ve komutların sağladığı kolaylıkla, diğer 3D programlardaki kumaş motorlarından daha esnek, hızlı ve daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Marvelous Designer ile model tasarımlarınızı oluşturacak parçalar çizebilir, Oluşturulan parçaların dikiş işlemlerini, Sahnedeki kumaşların renk, doku ve desen işlemlerini gerçekleştirebilir, Dikilen parçaları modele giydirerek test ederek, prova yaptırabilir, Ürünün bitmiş halini görüp müşterilerinize sanal defileler oluşturabilir ve hayal etmek yerine Marvelous Designer ile 3 Boyutlu olarak seyredebilirsiniz.

Marvelous Designer 3D’yi öğrenerek aynı zamanda birebir araç ve menülere sahip olan CLO 3D Enterprise, CLO 3D Atelier programlarını da öğrenmiş olacaksınız.

Çalışmalarından dolayı kurumumuz eğitmeni sayın Ömer Yıldız‘ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.